Başarı Hikayelerimiz

Avrasya Bakımevi ekibi olarak ilkelerimiz:

Yaşlılarımızın yalnızca ihtiyaçlarını karşılamak değil onların beden ve ruhen kabiliyetlerini arttırmak. Günlük yaşam aktivitelerini aktif olarak kendilerinin karşılaya bilmelerini desteklemek. Enerjik ekibimizle birlikte keyif almalarını, vakitlerini mutlu ve aktif geçirmelerini sağlamak.

Mehmet Emin Bey

Yaklaşık 3 ay önce 2. kattan düşme sonucu omurgası kırılan ve belden aşağısında hiç bir hareket olmayan Mehmet Emin Bey’ in kurumumuza yatışı olmuştur. 3 ay boyunca düzenli hemşirelik hizmeti ve fizik tedavi alması ile birlikte yaşlımız da kademeli olarak ilk önce bacaklarında hareket gözlemlenmeye başlanmış ardından hastamız walkerla yürüyüşlere geçmiş sonrasında ise bağımsız bir şekilde yürümeye başlamıştır. Aldığımız sonuçların ardından yaşlımız günlük rutinlerini gerçekleştirebilir hale gelmiş ve taburcu olmuştur.

Tirok Bey

Yaklaşık 3 ay önce kurumumuza yatışı yapılan yaşlımız ilk geldiğinde yürüyemiyor, konuşmada güçlük çekiyordu. 3 ay boyunca kurumumuzda aldığı tedavi sonunda normal konuşma ve yürüme fonksiyonlarına geri döndü. Ayrıca tüm ihtiyaçlarını bağımsız olarak gerçekleştirebiliyor.

Kendisine ve ailesine ekibimize güvediği için teşekkür ederiz.

Güven Bey

Üç ay önce düştükten sonra kalçası kırılan yaşlımızın protez ameliyatından sonra fizik tedavi için kurumumuza yatışı yapılmıştır. Düzenli fizik tedavi seansları sonrası eski fonksiyonlarına dönen yaşlımızın kurumdan ayrılmadan önceki memnuniyet mesajları.

Vesile Hanım

Hareketsizlik sonucu yürüme ve oturmada güçlük çeken yaşlımız şiddetli ağrıları nedeniyle kurumumuza baş vurmuştur. Yatışından itibaren fizik tedaviye alınan yaşlımızın yürüme fonksiyonları, dengesi eskisinden daha iyi noktaya gelmiş olup, ağrıları geçmiştir. Kurumuzuzdan ayrılmadan önce yaşlımızın memnuniyet mesajları.

Engin Bey

Kalça protez ameliyatı sonrası uzun süre fizik tedavi alamamış olan yaşlımız yürüyüşünde zorluk, kas kuvvetsizliği ve denge bozukluğu şikayetiyle kurumuzuza baş vurmuştur. Düzenli fizik tedavi seansları sonucu yaşlımızın fonksiyonları olumlu yönde gelişme göstermiştir. Yaşlımızın gelişmelerden sonra yüzündeki mutluğu.

Sönmez Bey

Kurumumuzda yatan yaşlımız donuk omuz sendromu nedeniyle fizik tedaviye alınmıştır. Düzenli fizik tedavi alan yaşlımızın fizik tedavi öncesi ve sonrası omuzundaki hareket kısıtlılığı farkı.