Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Kurumumuzda verilen fizik tedavi hizmetleri:

-Ameliyat sonrası rehabilitasyon.

-Lenf ödem tedavisi

-Denge, kas kuvvetsizliği ve yürüyüş eğitimi.

-İnme, felç sonrası rehabilitasyon.

Başarı Hikayesi

Üç ay önce düştükten sonra kalçası kırılan hastamızın protez ameliyatından sonra fizik tedavi için kurumumuza yatışı yapılmıştır. Düzenli fizik tedavi seansları sonrası eski fonksiyonlarına dönen hastamızın kurumdan ayrılmadan önceki memnuniyet mesajları.

Başarı Hikayesi-2

Hareketsizlik sonucu yürüme ve oturmada güçlük çeken hastamız şiddetli ağrıları nedeniyle kurumumuza baş vurmuştur. Yatışından itibaren fizik tedaviye alınan hastamızın yürüme fonksiyonları, dengesi eskisinden daha iyi noktaya gelmiş olup, ağrıları geçmiştir. Kurumuzuzdan ayrılmadan önce hastamızın memnuniyet mesajları.

Başarı Hikayesi-3

Kalça protez ameliyatı sonrası uzun süre fizik tedavi alamamış olan hastamız yürüyüşünde zorluk, kas kuvvetsizliği ve denge bozukluğu şikayetiyle kurumuzuza baş vurmuştur. Düzenli fizik tedavi seansları sonucu hastamızın fonksiyonları olumlu yönde gelişme göstermiştir. Hastamızın gelişmelerden sonra yüzündeki mutluğu.

Başarı Hikayesi-4

Kurumumuzda yatan hastamız donuk omuz sendromu nedeniyle fizik tedaviye alınmıştır. Düzenli fizik tedavi alan hastamızın fizik tedavi öncesi ve sonrası omuzundaki hareket kısıtlılığı farkı.